Rezerwacja
+ 48 95 758-37-35

Pokoje w Hotelu Kaliski

Zapraszamy Państwa serdecznie do Hotelu Kaliski. Nasze pokoje czekają na gości, oferując wyjątkową wygodę oraz doskonałe warunki do wypoczynku. Proponujemy noclegi w komfortowym otoczeniu, w eleganckich wnętrzach naszego obiektu. Oferujemy doskonale wyposażone pokoje i apartamenty o zróżnicowanym standardzie.

Nasz hotelu oddaje do dyspozycji gości pokoje jedno i dwuosobowe klasy standard, funkcjonalnie wyposażone, umożliwiające wygodną pracę i sprzyjające relaksowi. Pokoje typu Lux o podwyższonym standardzie są bardzo przestronne i wyposażone w wiele udogodnień pozwalających na przyjemny wypoczynek zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo. Część pokojów Lux dysponuje balkonami, a cztery z nich wyposażone są w jacuzzi. Zapraszamy również do wynajmu dużego apartamentu-studio, doskonale nadającego się dla rodzin odwiedzających nasze strony.

Każdy z naszych pokoi został urządzony w minimalistyczny i elegancki sposób, tak aby stworzyć miłą i przyjazną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Meble są nowoczesne i wygodne, a łóżka wyposażone w komfortowe materace. Na ścianach wiszą duże telewizory LCD LED, a dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z kabinami prysznicowymi i suszarkami do włosów. Każdy z numerów ma indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Jesteśmy przekonani, że komfort, jaki Państwu proponujemy, przypadnie Wam do gustu, a czas spędzony w naszym hotelu będzie pełen wrażeń i zapadnie na długo w Waszych wspomnieniach.

Pokoje w HOTELU KALISKI zaaranżowane zostały ze szczególną dbałością o wygodę i estetykę.
Oferta hotelu zawiera pokoje o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację.

Kontakt:
e-mail: rezerwacje@hotelkaliski.pl
tel.: +48 95 758 37 35

tel.: + 48 506 814 915
fax: +48 95 758 84 16

Hotel Słubice Euro Kaliski na INSTAGRAMIE

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności.