Rezerwacja
+ 48 95 758-37-35

Restauracja Ramzes

Hotel Kaliski w Słubicach to nie tylko komfortowe pokoje, ale również miejsce, w którym doznacie Państwo wielu przeżyć kulinarnych. Zapraszamy do naszej restauracji na smaczne i pożywne posiłki. Obfite i bogate śniadania pozwolą Wam rozpocząć dzień pełen aktywności, a wieczorne posiłki będą dopełnieniem wrażeń, których doświadczyliście podczas zwiedzania naszych okolic lub w trakcie podróży zagranicę.

Restauracja Ramzes oferuje dania kuchni międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem kuchni arabskiej, polskiej i włoskiej. Przygotujemy dla Państwa potrawy przygotowane na grillu oraz wyśmienitą pizzę. Do dyspozycji gości oddajemy 200 miejsc, cztery sale restauracyjne, ogródek i całodobowy bar. Wnętrza HOTELU KALISKI oraz restauracji Ramzes dają dużą swobodę aranżacji przestrzeni na potrzeby imprez okolicznościowych. Oferujemy organizację w naszej sali restauracyjnej wesel, spotkań rodzinnych i firmowych. Z przyjemnością przygotujemy jubileusze, obchody osiemnastych urodzin oraz różnego rodzaju imprezy i eventy.

Kontakt:
e-mail: rezerwacje@hotelkaliski.pl
tel.: +48 (95) 758-37-35
fax. +48 (95) 758-84-16

Restauracja:
e-mail: ramzes@hotelkaliski.pl
niedziela - czwartek: 11.00 - 23.00
piątek - sobota: 11:00 - 24.00
Na życzenie Gości hotelu dania przygotowujemy w innych godzinach.

Śniadania:
7.00 - 10:00
Na życzenie Gości śniadania wydajemy też w innych godzinach.

Menu

Wersja językowa pl-eng Wersja językowa de-rus

Hotel Słubice Euro Kaliski na INSTAGRAMIE

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności.